TÁBOR 19. - 23. 8. 2019 MARY POPPINS - ZRUŠENO!

Kvůli malému počtu účastnic musíme bohužel přistoupit ke zrušení celého tábora, omlouváme se a děkujeme za pochopení. Minimálně každé dopoledne (až do 28. 8. 2019) se ale bude konat program v podobě tréninků vždy od 9 do 12 hodin. Platba: 150 Kč za jeden dopolední trénink. Přihlášky: e-mail vavrouskova@gymskup.cz

TERMÍNY NÁBORŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Termíny náborů dívek a chlapců do oddílu gymnastiky SK UP Olomouc:

Středa 14. 8. 2019 - 10:00 - 10:30

Úterý 20. 8. 2019  - 10:00 - 10:30

Středa 28. 8. 2019 - 10:00 - 10:30

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Informace k letním příměstským táborům najdete zde.

Desatero oddílu gymnastiky SK UP pro rodiče a děti

1) Dítě by mělo chodit na trénink včas (tj. cca 5-10 min. před začátkem tréninku), taktéž prosíme rodiče, aby děti včas vyzvedávali po skončení tréninku.

2) Dítě má mít na cvičení či trénink oblečení náležité velikosti nebo dres, upravené vlasy, má cvičit bez řetízků, náramků apod.

3) Obuv na trénink - dítě může cvičit bosky, v gymnastických cvičkách nebo v ponožkách s protiskluzem.

4) Není žádoucí, aby rodiče byli přítomni na tréninku (oddíl min. dvakrát ročně - Mikuláš, konec školního roku - pořádá veřejné tréninky pro rodinné příslušníky), dítě musí být schopno vydržet bez přítomnosti rodiče.

5) Během tréninků dodržujeme pitný režim, dítě by si proto mělo nosit nápoj ve vhodné (plastové, uzavíratelné, ideálně i podepsané) nádobě, jídlo však do tělocvičny nepatří!

6) Prosíme rodiče, aby trenéry nerušili před začátkem či dokonce během tréninku dotazy, pokud je to možné, využijte čas po tréninku, resp. trenérův mail – v sekci trenéři).

7) Prosíme, informujte trenéra, že dítě onemocnělo nebo že se nedostaví na trénink.

8) Veškeré akce a novinky týkající se oddílu gymnastiky SK UP, se Vám budeme snažit co nejpřehledněji prezentovat na stránkách www.gymskup.cz i na FACEBOOKu – sledujte je.

9) Budeme vděční za další tipy na informace, které byste na našich stránkách uvítali, stejně tak za povedené fotky z akcí, které pořídíte a budete souhlasit se zveřejněním na webu nebo FACEBOOKu.

10) Při změně Vašich kontaktních údajů (mail, telefon) nás, prosím, včas informujte, abychom Vám mohli podávat upozornění při výjimečných situacích (zrušení tréninku, úraz dítěte, apod.).